Efecan Karagöz Kişisel Web Sitesi

Site Hakkında

Bu siteyi neden hazırladığımı anlatmadan önce web sayfası yapmaya nasıl başladığımı anlatayım.

Yanlış hatırlamıyorsam 2002 yılında, bir aile dostumuzun yardımlarıyla seyahat acentemizin web sayfası www.minkatravel.com hazırlanmıştı. Ben de siteyi güncelleme görevini üstlenmiştim. Siteyi güncelerken internette gördüğüm diğer sitelerde beğendiğim uygulamaları şirketimizin sitesinde de uygulamak istedim. Zaman geçtikçte www.minkatravel.com‘un internette yaptığım araştırmalarda öğrendiklerimi uygulamak için büyük bir şans olduğunu farkettim.

2006 Yılında; evde yaptığım kayıtlarımı, düzenlediğim turları, organizasyonları yayınlayabileceğim bir web sayfası düşüncesiyle www.efecankaragoz.com‘u hazırladım. O günden bugüne sitenin tasarımını birçok kez değiştirmişimdir ve hiçbirinde de siteyi aktif olarak kullanamadım. En sonunda şu anda sizlere ulaştığım tasarımı hazırladım ve yayına sundum.

Bu son tasarımda sadece müziğe, turlara ya da sadece motosiklete yönelik bir site yapmak istemedim. Daha kapsamlı olmasını istedim. Çünkü geçen zaman içerisinde internette ulaştığım kaynaklardan öğrendiğim çok şey oldu ve bunları harmanlayıp kendime kattım. Şimdi de kendi bildiklerimi anlatmak, paylaşmak ve tabi ki bildiklerime yeni bilgiler eklemek istiyorum.

Bu sitenin hazırlanma amaçları:

  • Kayıtlarımı, videolarımı, fotoğraflarımı, yazdıklarımı yayınlamak
  • Canlı bir özgeçmiş yaratmak
  • Bilgi paylaşımı

İleride bu sitede yer vermeyi düşündüklerim:

  • Videolu gitar ve müzik eğitimleri
  • Yeni başlayanlar için web tasarımla ilgili bilgiler

Sevgiler,
Efe Can KARAGÖZ