Efecan Karagöz Kişisel Web Sitesi

Kategori -Hakkımda

“Efe Can Karagöz kimdir” tadında bir yazı hazırlamak istemediğim için kendimle ilgili gönderilerimi bu sayfada topladım.

Babamı uğurlayışımızın 1. yılında özlemle anıyoruz

nejat-karagoz-mevlut

Mevlana’nın öldüğü gece, sevgiliye vuslata gönderme ile düğün gecesi anlamına gelen Şeb-i Arus olarak anılır. 30 yılı aşkın süreyle Şeb-i Arus törenlerine tur götüren sevgili babam Nejat Karagöz’ün vefatının yedinci gününde duaya gelen hocanın da bunu bilirmiş gibi Şeb-i Arus’tan dem vurması bizim için çok anlamlı olmuştu.

Bugün babamı uğurlayışımızın ardından tam 365 gün geçti. Cuma günü, Çırağan Caddesi’ndeki Yahya Efendi Cami’nde onu anmak üzere bir araya geleceğiz. Cuma namazının ardından da mevlüt okunacaktır. Tüm sevenlerine duyurulur.

Motosiklet yolculuklarım

efe can karagoz motosiklet yolculuklari

Motosiklete olan ilgim küçük yaşlarda bir aile dostumuzun scooterını kullanmam ile başladı.

2005 yılında önce B sınıfı ehliyetimi, sonrasında da 2006’da A2 ehliyetimi aldım. Ailemi ikna etmek zor olsa da onlar da zamanla alıştılar :) 2010 sonunda da Milli Eğitim Bakanlığı’nın açtığı kursa katılarak A2 ve B sınıfları için direksiyon eğiticiiği sertifikasını aldım. 2006-2007 döneminde de TMF’nin düzenlediği yarışlarda kule hakemi olarak görev aldım. Devamı

Müzik çalışmalarım

efe can karagoz sahne seda mete

Küçüklüğümde evimizde bir gitar olduğunu hayal meyal hatırlıyorum. Kapıma arkamı dönerek oturup, kendi kendime tıngırdattığımı… ama sonra o gitarın akıbeti ne oldu hiç bilmiyorum. Bizimkiler ayrıldıktan sonra evler taşınırken kaybolmuş olması yüksek ihtimal. Devamı